Dior damarmbandsur

Dior damarmbandsur
Dior damarmbandsur
Dior damarmbandsur
Dior damarmbandsur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

DAMARMBANDSUR, Dior Bulova, 1970-tal, manuellt verk, boett i stål, diameter ca 21 mm

Armbandet med skador, ej funktionstestad

194443

2013-07-07