Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
DAMARMBANDSUR, Dior Bulova, 1970-tal, manuellt verk, boett i stål, diameter ca 21 mm
Armbandet med skador, ej funktionstestad
194443
2013-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här