Stolar gustavianska
2013-07-07
194447
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, gustavianska, 1800-talets början, ryggbricka med kopplade spjälknippen
Slitage, senare bemålning, renoverade, kompletterade