Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SABEL, fransk, 1800-tal, böjd klinga med skålslipning och pandurspets, graverad med tre liljor och text Vive Le Roi, mässingsfäste a la Turc, ebenholtsgrepp, längd 83 cm
Smärre slitage
194450
2013-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här