Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERG, Bertil (född 1935): Abstrakt komposition, signerad och daterad B Berg 78, akvarell, 74x51 cm
194456
2013-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här