Bertil Berg akvarell

Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, Bertil (född 1935): Abstrakt komposition, signerad och daterad B Berg 78, akvarell, 74x51 cm

194456

2013-07-07