Lasse Brander skulptur

Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRANDER, Lasse (1930-2008): Objekt i delvis frostat plexiglas, signerad och daterad -78, höjd med sockel 37 cm

194467

2013-07-07