Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYR, med damporträtt i akvarell signerad Huet, filigranarbete, total höjd 10x8, 5 cm
194483
2013-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här