Miniatyrporträtt filigranarbete

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYR, med damporträtt i akvarell signerad Huet, filigranarbete, total höjd 10x8, 5 cm

194483

2013-07-10