Lars Boëthius oljemålning

Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOËTHIUS, Lars (1903-1968): Landskapsmotiv, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, 33x41 cm

194493

2013-07-07