L-g Lundberg och Nils Kölare litografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UR PORTFOLIO: Norrut 85: (2) LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): "Hat trick", signerad och daterad L-G Lundberg 1985, 75/80, litografi, samt KÖLARE, Nils (född 1930): "Ifegena", signerad och daterad Nils Kölare 85, 75/80, litografi, 81x61 cm
Oramade
194496
2013-07-07