L-g Lundberg och Nils Kölare litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UR PORTFOLIO: Norrut 85: (2) LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): "Hat trick", signerad och daterad L-G Lundberg 1985, 75/80, litografi, samt KÖLARE, Nils (född 1930): "Ifegena", signerad och daterad Nils Kölare 85, 75/80, litografi, 81x61 cm

Oramade

194496

2013-07-07