Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURINER, 4 st, Gustavsberg, den större signerad Paul Hoff 1986 Gustavsbergs Studiohand, resterade monogramsignerade EL Gustavsbergs Studiohand, föreställande ugglor, höjd 5-15 cm, FIGURINER, 2 st, varav märkt Nittsjö
Ekorre med fotnagg
194497
2013-07-07