Figuriner Gustavsberg Nittsjö

Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö
Figuriner Gustavsberg Nittsjö

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 4 st, Gustavsberg, den större signerad Paul Hoff 1986 Gustavsbergs Studiohand, resterade monogramsignerade EL Gustavsbergs Studiohand, föreställande ugglor, höjd 5-15 cm, FIGURINER, 2 st, varav märkt Nittsjö

Ekorre med fotnagg

194497

2013-07-07