Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Axel (1999-1986): Komposition, signerad Axel Olson, provtryck, litografi, 29x53 cm

Gulnat blad, ålderfläckar

194502

2013-07-07