Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-07-08
194520
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, marinmotiv, signerad William Nielsen, olja på duk, 44x64 cm