Behållare brons

Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons
Behållare brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEHÅLLARE, brons, 18/1900-tal, möjligen resekärl för kryddor, 6 fack som försluts med skruv i form av fågel med hänkel, på 6 fötter i form av fåglar, höjd 13 cm

Slitage, repor

194528

2013-07-08