Christian Berg blyerts

Christian Berg blyerts
Christian Berg blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, Christian (1893-1976): Studie, signerad och daterad Chr. Berg 1925, blyerts, 37x21 cm, oramad

Hanteringsveck

194530

2013-07-08