Lourdes Castro serigrafi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CASTRO, Lourdès (Portugal, född 1930): Flicka med druvklase, signerad och daterad Lourdes Castro 1966, 88/125, färgserigrafi, blidyta 38x43,5 cm, bladmått 50x65 cm, oramad
Hanteringsveck i marginalen
194531
2013-07-08