Jacques Villon litografi

Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILLON Jacques, efter (1875-1963): Comme il vous plaira: Ascension,
signerad och numrerad Jacques Villon 47/50, färglitografi, 1957,
bildmått 41,5x32 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon, appendix 100

Gulnader

194532

2013-07-08