Jacques Villon litografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VILLON Jacques, efter (1875-1963): Comme il vous plaira: Ascension,
signerad och numrerad Jacques Villon 47/50, färglitografi, 1957,
bildmått 41,5x32 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon, appendix 100
Gulnader
194532
2013-07-08