Jim Dine etsning

Jim Dine etsning
Jim Dine etsning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DINE, Jim (USA född 1935): "A Sufi Baker" (1976)", signerad och numrerad 1/39, handkolorerad etsning, 60x50 cm, bladstorlek 106x78 cm

194541

2013-07-08