Collier i silver

Collier i silver
Collier i silver
Collier i silver
Collier i silver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, silver, markasiter, 1900-talets första del, svenska importstämplar, längd 38 cm

194552

2013-07-08