William Samuel Howitt jaktgravyrer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOWITT, William Samuel (c.1765-1822): Jaktmotiv, (4), 1800-talets första hälft, handkolorerade etsningar, motivmått 12x17 cm

Något gulnade blad, smärre ålderfläckar

194554

2013-07-08