Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JUNTTILA, Einari (1901-75): Höst på fjället, signerad och daterad E Junttila -40, akvarell på papper, 30x43 cm, oramad
Hål efter häftstift
194560
2013-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här