Einari Junttila akvarell

Einari Junttila akvarell
Einari Junttila akvarell
Einari Junttila akvarell
Einari Junttila akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

JUNTTILA, Einari (1901-75): Höst på fjället, signerad och daterad E Junttila -40, akvarell på papper, 30x43 cm, oramad

Hål efter häftstift

194560

2013-07-08