Bordslampor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, sk strindbergslampor, fot i mässing resp. smide, glaskupor i grönt och blått, höjd 37 och 43 cm

Bucklor

194561

2013-07-08