Fat silver Ryssland

Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland
Fat silver Ryssland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, silver, Ryssland, 1890-tal, genombruten dekor, vikt ca 380 g

Omfattande skador, tennlödningar

194562

2013-07-08