Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
EBELING, Allan (1897-1975): "Gitarrspelerska", signerad och daterad a tergo Allan Ebeling Torshälla 1942-1951, olja på duk, 150x85 cm
Ställvis färgbortfall, krackeleringar
194567
2013-07-12