Allan Ebeling oljemålning

Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

8 000 SEK

EBELING, Allan (1897-1975): "Gitarrspelerska", signerad och daterad a tergo Allan Ebeling Torshälla 1942-1951, olja på duk, 150x85 cm

Ställvis färgbortfall, krackeleringar

194567

2013-07-12