Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR på fot, 2 st, 1960-tal, Indien, diameter 31 cm

Slitage

194571

2013-07-08