Carl Harry Sålhane skål

Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål
Carl Harry Sålhane skål

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SKÅL, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserat stengods, signerad CHS höjd ca 9,5, diameter 26 cm

Smärre slitage, andra sortering

194573

2013-07-08