Bordsuppsats i rokokostil

Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil
Bordsuppsats i rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUPPSATS/SKÅL, med figurin, 1900-tal, porslin, Rudolstadt Volkstedt, rik dekor av blommor och rankor, höjd 34 cm

Skador och nagg

194587

2013-07-08