Uno Vallman oljemålning
2013-07-08
194589
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, 65x53 cm