Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
5 000 SEK
6 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsad ek, 2 karmstolar, bestående av 8 stolar, matbord, sideboard, bord, matbordets mått höjd 80, 109x140 (utdragsskivor vardera 55), sideboardets mått höjd 98, 170x56 cm
Bruksslitage
194592
2013-07-10