Matgrupp rokokostil

Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

MATGRUPP, 13 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsad ek, 2 karmstolar, bestående av 8 stolar, matbord, sideboard, bord, matbordets mått höjd 80, 109x140 (utdragsskivor vardera 55), sideboardets mått höjd 98, 170x56 cm

Bruksslitage

194592

2013-07-10