Litografier 2 st

Litografier 2 st
Litografier 2 st
Litografier 2 st
Litografier 2 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LITOGRAFIER, 2 st, ut mappen "Lito 30" 1945 1975,litografier tryckta från sten hos Rolf Jansson lito, signerade och numrerade 53/350, rammåt 43x5341x52 cm vardera
Bestående av , Sven Erixson: Skidutflykt, Stellan Mörner: Vision,

194598

2013-07-08