Spegel med konsolbord
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld, konturerad skiva av marmor, höjd spegel ca 188, höjd bord ca 80 cm
Lagningar, Slitage, smärre skador, glas med åldersfläckar
194605
2013-07-09