Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld, konturerad skiva av marmor, höjd spegel ca 188, höjd bord ca 80 cm

Lagningar, Slitage, smärre skador, glas med åldersfläckar

194605

2013-07-09