Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokoko/blandstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, tudelat glas, höjd ca 189 cm, bredd ca 49 cm.

Slitage, delar av krön saknas

194615

2013-07-09