Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, rokoko/blandstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, tudelat glas, höjd ca 189 cm, bredd ca 49 cm.
Slitage, delar av krön saknas
194615
2013-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här