Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASON, Mats (1894-1983): "Långholmen", signerad och daterad Mason -30, olja på duk, 89x115 cm

Dukskador

194648

2013-07-09