Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MASON, Mats (1894-1983): "I en ölandsgård", signerad och daterad Mason -57, olja på pannå, 55x46 cm
194649
2013-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här