Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASON, Mats (1894-1983): "I en ölandsgård", signerad och daterad Mason -57, olja på pannå, 55x46 cm

194649

2013-07-09