Roland Svensson färglitografi
2013-07-09
194655
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Väntan - Kallskärs skärgård" signerad och daterad Roland S, 252/360, färglitografi, 30x46
Gulnader