Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Väntan - Kallskärs skärgård" signerad och daterad Roland S, 252/360, färglitografi, 30x46

Gulnader

194655

2013-07-09