Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003):(2) "Gillöga" samt "Vinterstämning", signerade Roland S, litografier, 20x29 resp 23x33 cm

Gulander, fläckar, fuktskada på passepartout, ej examinerad ur ram

194657

2013-07-09