Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003):(2) "Gillöga" samt "Vinterstämning", signerade Roland S, litografier, 20x29 resp 23x33 cm
Gulander, fläckar, fuktskada på passepartout, ej examinerad ur ram
194657
2013-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här