Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVENSSON, Roland, (1910-2003): "Bondkobbshålet-Storskärgården" signerad och daterad Roland S 1975. Akvarell på papper, 28x44 cm

194661

2013-07-09