Jacob Silvén oljemålning

Jacob Silvén oljemålning
Jacob Silvén oljemålning
Jacob Silvén oljemålning
Jacob Silvén oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SILVÉN, Jacob (1851-1924): Insjölandskap med eka, signerad, olja på duk, 43x69 cm

194669

2013-07-09