Per Nilsson objekt med husfasad

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Per (samtida): Relief/objekt, föreställande husfasad, Klippgatan 19 Stockholm, signerad och daterad Per Nilsson-89, blandteknik, 74x48 cm

194683

2013-07-10