Ron Lior "Lior 6"

Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIOR, Ron (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 172/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

194685

2013-07-09