Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, järn, 1900-talets början, höjd 133 cm

Skador och lagningar, senare bemålning

194686

2013-07-09