Erik Dietman färglitografi

Erik Dietman färglitografi
Erik Dietman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Mona Lisa Larsson", signerad och daterad 81, 60/75, färglitografi, bladmått 45x61 cm

194690

2013-07-09