Charles Sjöholm akvarell

Charles Sjöholm akvarell
Charles Sjöholm akvarell
Charles Sjöholm akvarell
Charles Sjöholm akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Karl Johans Torg vid Slussen, signerad C. Sjöholm, akvarell, 38x48 cm

194691

2013-07-09