Lasse Åberg färglitografier

Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): 2 st, "Dala Musse", "Trollgubben Rydell med dynamo-brallor", signerade, färglitografier, bladmått 47x62 resp 47x31,5 cm

194696

2013-07-09