Lasse Åberg blyerts
2013-07-09
194700
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Motiv med kyckling, blyerts på kartong, signerad Åberg, 38x51 cm
Smärre veck, kantskador