Lotteriaffisch

Lotteriaffisch
Lotteriaffisch

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

AFFISCH/LITOGRAFI, "Sv. musiker:förbundets-lotteri" signerad i trycket B Palme Stockholm, 1900-talets första hälft, bladmått 93x64 cm

Revor skador

194708

2013-07-09