Olle Hjortzberg oljemålning
2013-07-09
194711
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Två mörkklädda kvinnor, monogramsignerad och daterad OH-36, olja på pannå, 54x46 cm
Ett spikhål