Chiffonjé 1800-talets första hälft
2013-07-11
194714
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, svärtade kolonner och nyckelbussningar, höjd 139, 125x65 cm
Nyckel saknas, låda saknas, slitage