Lars Lerin oljemålning

Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): Motiv från Antarktis?, signerad och daterad L Lerin 98, olja på pannå, 27x22 cm

194729

2013-09-18