Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd 98, 102x56 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, fanérskador, låst, nyckel saknas
194738
2013-07-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner