Byrå 1800-talets

Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets
Byrå 1800-talets

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd 98, 102x56 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, fanérskador, låst, nyckel saknas

194738

2013-07-11